Hale magazynowe

Jako lider wśród wykonawców na rynku budowlanym, wykonujemy hale magazynowe w technice stalowej oraz żelbetowej. Po poznaniu Twoich oczekiwań kompleksowo zajmiemy się stworzeniem Twojej hali. Zapewniamy wykonanie konstrukcji od początku do końca, tzn. od narysowania projektu aż po postawienie hali. W naszej pracy nie ma miejsca na przypadek i nieprecyzyjność – dbamy o wszystkie szczegóły, bo obiekt spełniał zarówno Twoje oczekiwania, jak i wymogi techniczne.
Oferujemy hale magazynowe z przeznaczeniem na wszystkie funkcje:

  • magazyny długotrwałego składowania,,
  • magazyny przerobowe,
  • magazyny operacyjne,
  • wersje przeładunkowe.

Hala stalowa czy żelbetowa?

Wybór materiału, z jakiego zostanie zrobiona Twoja hala, powinien zależeć od kilku czynników: Twoich oczekiwań, przeznaczenia hali oraz miejsca, w jakim będzie postawiona. Konstrukcje stalowe, które realizujemy, charakteryzuje najwyższa jakość wykonania oraz niezawodna, solidna konstrukcja. Hale wykonane ze stali mogą być wykorzystywane do składowania różnych materiałów i sprzętów. Odporna na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych konstrukcja hali gwarantuje niezmienność początkowych parametrów budowli i zapewnia długotrwałą eksploatację.

Największą zaletą żelbetowych hal magazynowych jest ich ognioodporność, która gwarantuje bezpieczeństwo obiektu w razie pożaru. Dodatkowym atutem hal żelbetowych jest możliwość modelowania kształtu konstrukcji, co pozwala na postawienie budynku o nietypowej formie.

Nie jesteś pewien, który rodzaj hali magazynowej będzie najlepszy dla Ciebie? Skontaktuj się z nami, wspólnie wybierzemy odpowiednie rozwiązanie.